Kasa Fiskalna Aclas Kobra Czarna

Nowoczesna przenośna kasa z kopią elektroniczną ACLAS Kobra doskonale nadaje się do małych placówek handlowych, gastronomicznych i usługowych, zarówno do pracy stacjonarnej jak i w terenie. Niezwykle bogata funkcjonalność i bezpieczny system kopii elektronicznej wydruków (dodatkowa karta pamięci wewnątrz kasy) spełniają oczekiwania wymagających użytkowników.

cena netto 886,18   cena brutto 1090 zł  możliwość odliczenia z US 700

Czytaj więcej...

Kasa Fiskalna Aclas KOS E

Kasa fiskalna KosEkonomiczna przenośna kasa ACLAS Kos E to idealne rozwiązanie dla placówek usługowych oraz sprzedaży mobilnej. Niewielkie rozmiary kasy, lekka i wytrzymała obudowa, wydajny akumulator, zabezpieczenie szczeliny wyjścia papieru oraz odpinany pasek na szyję szczególnie predestynują kasę do sprzedaży mobilnej, na stoiska targowe oraz na parkingi. Dzięki bogatej funkcjonalności kasy te znajdują również zastosowanie
w małych placówkach stacjonarnych - sklepach, placówkach usługowych i gastronomicznych.

cena netto 886,18 zł  cena brutto 1090 zł  możliwość odliczenia z US 700  

Czytaj więcej...

Kasa fiskalna Novitus Mała PLUS E

Kasa fiskalna MAŁA PLUS E to najnowsza technologia dedykowana dla małych punktów sprzedaży realizująca rejestrację kopii wydruków na elektronicznym nośniku danych (karta SD). Nowoczesne wzornictwo, sprawdzona, ergonomia, oraz najwyższa jakość zastosowanych podzespołów sprawią, że zarówno początkujący jak i wieloletni użytkownik kas fiskalnych znajdzie w nich to, czego obecnie można wymagać od urządzeń fiskalnych.

cena netto 967,48   cena brutto 1190  możliwość odliczenia z US 700  

Czytaj więcej...

Kasa fiskalna Posnet Bingo HS EJ Pomarańczowa

Posnet Bingo HS EJ to najnowsza wersja bardzo popularnej i chętnie wybieranej przez klientów kasy fiskalnej. Model ten został wyposażony w kopię elektroniczną paragonów oraz szeroki wydruk na papierze 57mm. Urządzenie gotowe jest na walutę EURO. Kasa fiskalna Posnet Bingo HS EJ przeznaczona jest do pracy w małych i średnich punktach sprzedaży. Urządzenie charakteryzuje się wysoką jakością wykonania, optymalnymi parametrami jak na kasę fiskalną w tym segmencie oraz łatwością obsługi.

cena netto 1169,10   cena brutto 1438  możliwość odliczenia z US 700  

Czytaj więcej...

Kasa fiskalna Posnet Mobile HS EJ ciemna

Posnet Mobile HS EJ to aktualnie najmniejsza kasa fiskalna z kopią elektroniczną paragonu na naszym rynku. Urządzenie wyposażone jest w kartę pamięci microSD, której pojemność pozwoli na zapisanie co najmniej miliona paragonów. Małe rozmiary tej kasy oraz niska waga (tylko 400 g) sprawiają, że Posnet Mobile HS EJ to świetne rozwiązanie dla mobilnych punktów sprzedaży oraz tam gdzie lada sklepowa jest ograniczona.

cena netto 1169,10   cena brutto 1438   możliwość odliczenia z US 700  

Czytaj więcej...