Drukarka fiskalna Emar PRINTO LINE

Poznaj nową małą stacjonarna drukarkę fiskalną, niezwykle funkcjonalną i wygodną w obsłudze.

Drukarka Emar Printo Line posiada rozbudowaną pamięć fiskalną, pozwalającą na wykonanie 2000 raportów dobowych. Dzięki temu może działać nawet do pół roku dłużej niż konkurencyjne urządzenia!

cena netto od 1791   cena brutto od 2202,93 zł  możliwość odliczenia z US 700  

Czytaj więcej...

Drukarka fiskalna Elzab D10

Pierwsza drukarka mobilna, która może komunikować się z aplikacją sprzedaży do wyboru: za pośrednictwem WiFi, Bluetooth lub mini USB. Drukarka fiskalna ELZAB D10 to drukarka z elektronicznym zapisem kopii paragonów. Dedykowana jest do małych i średnich punktów sprzedaży. Dzięki wydajnemu akumulatorowi i możliwości komunikacji za pośrednictwem WiFi nieoceniona jako element mobilnego stanowiska sprzedaży.

cena netto 1791 zł  cena brutto 2202,93 zł  możliwość odliczenia z US 700  

Czytaj więcej...

Drukarka fiskalna Elzab Zeta

Drukarka ELZAB Zeta z elektronicznym zapisem kopii paragonów. Dedykowana do małych i średnich punktów sprzedaży.Drukarka fiskalna ELZAB Zeta to drukarka z elektronicznym zapisem kopii paragonów. Dedykowana jest do małych i średnich punktów sprzedaży. Ze względu na niewielkie rozmiary jest idealnym rozwiązaniem dla kiosków i niewielkich stoisk, gdzie lada ma ograniczoną powierzchnię. Do drukarki można podłączyć dodatkowy wyświetlacz (wymaga oddzielnego zakupu).

cena netto 1791 zł  cena brutto 2202,93 zł możliwość odliczenia z US 700  

Czytaj więcej...

Drukarka fiskalna Novitus Deon E

Drukarka wyposażona jest w dwa niebieskie wyświetlacze alfanumeryczne, które w dwóch liniach po 16 znaków dokładnie informują kasjera o pracy drukarki, ułatwiając mu programowanie i sprzedaż, a klienta o sprzedawanych towarach, cenach oraz wartościach do zapłaty. Nazwa towaru drukowanego na paragonie może mieć do 40 znaków alfanumerycznych, na jednym paragonie można wydrukować nawet do 255 pozycji sprzedaży. Do każdego towaru można dodać w trzech liniach dokładny opis.

cena netto 1990   cena brutto 2447,70  możliwość odliczenia z US 700

Czytaj więcej...

Drukarka fiskalna Posnet Temo HS EJ

Drukarka fiskalna Posnet Temo HS EJ to najmniejsza i najlżejsza drukarka fiskalna na rynku! Bez trudu zmieści się w podręcznej torbie, a nawet kieszeni.  Wyjątkowo prosta obsługa i wytrzymała bateria  czynią z drukarki Posnet Temo HS EJ doskonałe urządzenie do pracy mobilnej.  Na uwagę zasługuje nowoczesny i funkcjonalny design oraz wysoka jakość wykonania. 

cena netto od 2069,10   cena brutto od 2544,99   możliwość odliczenia z US 700

Czytaj więcej...