WAPRO JPK - Jednolity Plik Kontrolny

Program WAPRO JPK przeznaczony jest do tworzenia sprawozdawczości JPK z innych modułów WAPRO ERP w formie elektroniczej. Automatyzuje proces importu i eksportu danych, umożliwiając ich podgląd i weryfikację. Przechowuje także dane przekazane organom podatkowym, umożliwiając późniejszy wgląd. 

   Dostępny BEZPŁATNIE dla posiadaczy aktualnej wersji modułów WAPRO MAG, FAKIR lub KAPER w wariancie Biznes lub wyższym.

Czytaj więcej...

WAPRO Analizy - Analizy wielowymiarowe

WAPRO Analizy to program umożliwiający tworzenie wszechstronnych, szybkich i dynamicznych analiz w postaci zestawień tabelarycznych oraz czytelnych wykresów. Program jest uzupełnieniem funkcjonalnym pozostałych aplikacji systemu zarządzania firmą WAPRO. Przeznaczony jest do analizowania danych zgromadzonych w bazach poszczególnych aplikacji systemu. Analizy mogą być przeprowadzane na podstawie danych handlowych i finansowych firmy.
 
cena netto od 1090   cena brutto od 1340,70     30%  Rabatu dla nowo powstałych firm

Czytaj więcej...

WAPRO Fakturka - Fakturowanie

WAPRO Fakturka prosty program do fakturowania. Program został zaprojektowany dla małych firm wystawiających maksymalnie kilkaset faktur (paragonów) miesięcznie. Nie zarządza on stanem magazynu, dlatego przeznaczony jest dla firm, które nie prowadzą gospodarki magazynowej, ewentualnie do obsługi punktów sprzedaży, w których stan magazynu nie odgrywa istotnego znaczenia. Bardzo przydatny będzie zarówno w sklepach, zakładach usługowych, jak i w jednoosobowych firmach wystawiających po kilka faktur miesięcznie. 

cena netto 150   cena brutto 184,50     30%  Rabatu dla nowo powstałych firm

Czytaj więcej...

WAPRO Fakir - Finanse i Księgowość

WAPRO Fakir jest systemem przeznaczonym do obsługi pełnej księgowości w przedsiębiorstwach handlowych, usługowych oraz produkcyjnych.
Może być stosowany jako element składowy systemu zarządzania firmami Asseco WAPRO i współpracować z innymi aplikacjami tego systemu lub niezależnie, jako samodzielny program finansowo – księgowy. 

cena netto od 1490   cena brutto od 1832,70     30%  Rabatu dla nowo powstałych firm

Czytaj więcej...

WAPRO Kaper - Księga Podatkowa

WAPRO Kaper jest systemem przeznaczonym do prowadzenia księgowości opartej na księdze przychodów i rozchodów lub ryczałtowej ewidencji sprzedaży prowadzenia uproszczonych płac, ewidencji środków trwałych i rozliczenia samochodów. Dzięki możliwości obsługi wielu podmiotów gospodarczych oraz możliwości pracy w sieci może być z powodzeniem używany również przez biura rachunkowe. 

cena netto od 290   cena brutto od 356,70     30%  Rabatu dla nowo powstałych firm

Czytaj więcej...